Menu podmiotowe » Przedmiot dzia艂alno艣ci i kompetencje
Baza dydaktyczna szko艂y
Baza dydaktyczna szko艂y

ZSP w Kadzidle posiada bardzo dobrze wyposa偶on膮 baz臋 szkoleniow膮, kt贸ra stwarza odpowiednie warunki do nauki. Kazda sala wyposa偶ona jest w telewizor i magnetowid. Uczniwie maja zaj臋cia w nast臋puj膮cych pracowniach: przedmiot贸w og贸lnoksztac膮cych i zawodowych,j臋zykowej, komputerowej, multimedialnej.
Szko艂a dysponuje du偶膮 sal膮 projekcyjn膮 z dostepem do tablicy multimedialnej, dwiema pracowniami komputerowymi z dost臋pem do internetu, nowocze艣nie urz膮dzon膮 pracowni臋 do nauki j臋zyk贸w obcych. Ponadto w szkole znajduje si臋 : sala gimnastyczna z si艂owni膮, biblioteka szkolna, sala regionalna z bogatym zbiorem eksponat贸w muzealnych z regionu kurpiowszczyzny.
Program kszta艂cenia w Technikum Technologii 呕ywienia obejmuje bezp艂atn膮 nauk臋 jazdy samochodem osobowym oraz praktyki zawodowe w Zak艂adzie Mleczarskim "Hochland" w Baranowie.
Data wprowadzenia : 2004-08-30 11:15:50
Data ostatniej modyfikacji : 2004-08-30 11:15:50